Tapeta na pulpit do pobrania | Marzec

Tapeta na pulpit do pobrania | Marzec

To już marzec! Aż trudno mi w to uwierzyć, przecież rok dopiero się zaczął. Czas leci tak szybko... No ale jest w tym zdecydowanie dobra strona - wiosna! Wiosna już za rogiem. Wróci moje upragnione ciepełko, słoneczko, wrócą spacery do późna i wszechobecna zieloność. To coś, na co czekam od jesieni - zimą jestem zupełnie nie do życia. Wiosna napędza moją kreatywność, mam ochotę na więcej różnych twórczych zadań, do głowy wpada mi więcej pomysłów. To chyba mój ulubiony czas w roku, wszystko wokół inspiruje i nakręca do działania. Wystarczyły mi dwa słoneczne dni, żeby zimowa chandra odeszła w zapomnienie!

Przygotowałam dla Was mały, wiosenny upominek - marcowa tapeta na pulpit do pobrania za darmo. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i zagości na Waszych ekranach, umilając odliczanie do kalendarzowej wiosny! 

Darmowa tapeta na pulpit | Marzec

darmowa tapeta na pulpit, tapeta na marzec, The Carolina's Book

 

Tapetę możecie pobrać klikając na wybrany rozmiar. Mam nadzieję, że umili Wam pracę przy komputerze przez cały marzec. Jeśli Wam się spodoba - postaram się przygotować wersję na kwiecień. Dajcie mi koniecznie znać, czy pobraliście tapetę na swój pulpit i jak u Was wygląda! :)
Karolina

Kreatywna głowa, pełna pomysłów i inspiracji. Uzależniona od książek, sushi i waniliowej chai latte. Z wykształcenia marketingowiec, z pasji fotograf, z zamiłowania blogerka. Ma milion pomysłów na siebie i chciałaby zrealizować je wszystkie.

  • Bardzo ładna:) Choć mi te kwiaty na drzewach kojarzą się z kwietniem i majem :)

  • Coś ta wiosna w sobie ma, bo większość z nas odżywa i mamy więcej pomysłów. Dzięki za tapetę. ja na okoliczność nadchodzącej wiosny postawiłam kwitauszek na biurku :-)

  • Śliczna <3 Choć rzeczywiście, drzewa owocowe kwitną raczej w maju, ale z drugiej strony w takim Londynie kwiaty na drzewach kwitły już w lutym! :)

    • Dziękuję! A dla mnie kwiaty to symbol wiosny, stąd też napis „Hello Spring” :) Na kwiecień i maj też postaram się stworzyć coś soczystego ;)

  • Przepiękna tapeta <3 Od razu czuć wiosnę, mimo że za oknem nie najlepiej ;P