O mnie

Cześć!

Mam na imię Karolina, mieszkam w Warszawie. Moją pasją, od kiedy skończyłam 13 lat, jest fotografia. Ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją w reklamie, a marketing i media społecznościowe towarzyszą mi w codziennej pracy. Od nieco ponad roku prowadzę własną działalność i spełniam się jako Kreatywna Freelancerka – piszę, projektuję, fotografuję i zajmuję się prowadzeniem kanałów social media, a także tworzeniem stron opartych o silnik WordPress.

fot. Zenja.pl

Uwielbiam czytać książki (i mam ich przeogromną ilość), oglądam stanowczo zbyt dużo seriali (moje maratony trwają tygodniami), a waniliowa chai latte i sushi to najlepsze rzeczy na świecie (choć niekoniecznie spożywane jednocześnie). Kocham planszówki, choć nie cierpię przegrywać, a moją absolutnie ulubioną jest “Talisman: Magia i Miecz”. Większość życia spędziłam z nosem przyklejonym do monitora komputera i uwielbiam otaczać się technologicznymi gadżetami. Jestem taką trochę geek girl i czasem myślę, żę urodziłam się w niewłaściwej epoce i rzeczywistości (tylko sama nie wiem, czy bardziej pociąga mnie Śródziemie, czy Ameryka XXIII wieku).

 

Mam milion pomysłów na swoje życie i chciałabym wielu rzeczy spróbować. Wierzę w magię pozytywnego myślenia i nigdy do końca nie rezygnuję, choć nie nazwałabym się optymistką. Marzę o tym, żeby przejechać świat wzdłuż i wszerz, a potem jeszcze zobaczyć go z góry. Z dziecięcych marzeń – śniłam o byciu pilotem, chciałam też być anatomopatologiem i do dziś czekam na list z Hogwartu.


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować lub nawiązać współpracę, odwiedź zakładkę WSPÓŁPRACA i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić,
lub napisz bezpośrednio na adres kontakt[at]thecarolinasbook.net.