Co to za miejsce?

The Carolina's Book w obecnej formie funkcjonuje od stycznia 2016 roku. Jest to blog o tematyce kultury oraz stylu życia. Znajdziesz tu teksty o literaturze, recenzje książek i filmów, inspiracje modowe i urodowe, a także nieco kobiecego spojrzenia na nowe technologie. Dzielę się historiami i inspiruję do ich poszukiwania. Zachęcam do poszerzania horyzontów i odkrywania nowych smaków.

A jak było kiedyś? The Carolina's Book (wcześniej The Polaroid Book) powstał w styczniu 2012 roku i był blogiem o tematyce mody, należącym do kategorii personal style blogs. Publikowałam tu przede wszystkim moje stylizacje. Po 4 latach prowadzenia go w takiej formie zdecydowałam się na duże zmiany.

 

Kim jestem?

Mam na imię Karolina, mieszkam w Warszawie. Moją pasją, od kiedy skończyłam 13 lat, jest fotografia. Ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją w reklamie, a marketing i media społecznościowe to mój plan na rozwój zawodowy.

Uwielbiam czytać książki (i mam ich przeogromną ilość), oglądam stanowczo zbyt dużo seriali (moje maratony trwają tygodniami), a waniliowa chai latte i sushi to najlepsze rzeczy na świecie (choć niekoniecznie spożywane jednocześnie). Kocham planszówki, choć nie cierpię przegrywać, a moją absolutnie ulubioną jest "Talisman: Magia i Miecz". Większość życia spędziłam z nosem przyklejonym do monitora komputera i uwielbiam otaczać się technologicznymi gadżetami. Jestem taką trochę geek girl i czasem myślę, żę urodziłam się w niewłaściwej epoce i rzeczywistości (tylko sama nie wiem, czy bardziej pociąga mnie Śródziemie, czy Ameryka XXIII wieku).

Mam milion pomysłów na swoje życie i chciałabym wielu rzeczy spróbować. Wierzę w magię pozytywnego myślenia i nigdy do końca nie rezygnuję, choć nie nazwałabym się optymistką. Marzę o tym, żeby przejechać świat wzdłuż i wszerz, a potem jeszcze zobaczyć go z góry. Z dziecięcych marzeń - śniłam o byciu pilotem, chciałam też być anatomopatologiem i do dziś czekam na list z Hogwartu.

 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś i mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli interesuje Cię współpraca, masz uwagi lub przemyślenia, którymi chcesz się podzielić, a może po prostu chcesz się przywitać - zapraszam Cię do kontaktu.